A

HIDRO

MÉRNÖKSZOLGÁLATI  Kft.

u9k1-2kg

VÉGZÉS ELŐTT ÁLLÓ vagy VÉGZETT

SZERKEZETTERVEZŐ KOLLÉGÁT KERES

TERVEZŐI MUNKAKÖRBE!

A Társaság fő szerkezettervezési szakterületei:

Elsősorban változatos, érdekes konstrukciójú monolit vasbeton szerkezetek tervezése iránt érdeklődő kollégát keresünk. Társaságunknál a létesítmények tervei komplex alkotó folyamat során alakulnak ki a társtervezőkkel és – esetenként az egyedi technológiák miatt – a kivitelezőkkel együtt gondolkodva.

A felsorolt szakterületeken belül különböző szintű tervezői feladatokban kell részt venni:

A Társaság fő tevékenységi területe elsősorban Magyarország, de mind a Cégnek, mind az alkalmazottak jó részének jelentős külföldi, illetve külföldre irányuló munkavégzési tapasztalata van.

Keresünk MSC SZERKEZETTERVEZŐ MÉRNÖK JELÖLT VAGY PÁLYAKEZDŐ KOLLÉGÁT, aki kedvet érez a fenti, illetve ahhoz hasonló tervezői feladatokban való részvételhez!

AutoCad, Axis VM, MS-Office ismeret szükséges,

előnyt jelent Soficad, Revit, Geo5 programok ismerete!

Legalább egy idegen nyelv ismerete elvárt:

francia, angol, német, román vagy valamilyen szláv nyelv!

Javadalmazás: Megegyezés szerint

Kapcsolat:  HIDROKOMPLEX Mérnökszolgálati Korlátolt Felelősségű Társaság

1034 Budapest, Bécsi út 122-124.

Telefon: +36 1 453 4350; hiko@hidrokomplex.hu   www.hidrokomplex.hu

Brenner József ügyvezető igazgató: +36 20-972-0227; brenner@hidrokomplex.hu

Magai Balázs csoportvezető: +36 20-548-0035; magai.balazs@hidrokomplex.hu